SAKOSI ST czarna lampa stołowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 40cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor podstawy | czarny |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| MATERIAŁ | metal / tkanina |
| Średnica podstawy | 20cm |
| Wysokość | 58cm |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
