Remdal - Lampa wisząca PND-16374-6-BK-GD-4K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Remdal PND-16374-6-BK-GD-4K to elegancka oprawa LED od marki Italux, łącząca nowoczesny design z funkcjonalnością. Jej minimalistyczna forma w kolorze czarnym z złotymi akcentami sprawia, że doskonale komponuje się w różnych stylach wnętrz, takich jak nowoczesny, industrialny czy glamour.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 36W |
| MATERIAŁ | Stal, akryl |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna biel |
| lumeny | 2700 lm |
| Wysokość | 82,2 |
| kelwiny | 4000K |
| Szerokość | 98,9 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 98,9 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwarancja | 5 lat |
