Reina - Lampa wisząca PND-21692-M-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Reina PND-21692-M-BK – nowoczesna elegancja w czerni
Lampa wisząca Reina PND-21692-M-BK od producenta Italux to designerska oprawa LED, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością. Dwa pierścienie w kolorze matowej czerni tworzą efektowną spiralę, która przyciąga wzrok i stanowi elegancki element dekoracyjny w każdym wnętrzu.
Dane techniczne
| Wysokość | 9,5 |
| lumeny | 2600 lm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| kelwiny | 3000K/4000K/6000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Średnica | 60 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Kolor Oprawy | Piaskowany czarny |
| NAPIĘCIE | 220-240v |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| MATERIAŁ | Stal, akryl |
| Maksymalna Moc | 40W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
