Reflektor Ogrodowy Vilo 1xGU10 IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektory ogrodowe VILO to niezwykle praktyczne elementy oświetlenia zewnętrznego. Rozświetlą Twój ogród przed i za domem, a także jego podjazd. W zależności od powierzchni wymagającej oświetlenia można zdecydować się na jeden lub więcej reflektorów od marki EKO-LIGHT.
Konstrukcja reflektorów VILO umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie ich w ziemi, co zapewni ich stabilność nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Reflektor wyposażony jest w przewód zasilający o ługości 50cm. Subtelny i opływowy kształt lampy oraz uniwersalny czarny kolor oprawy sprawią, że reflektor łatwo wkomponuje się w architekturę ogrodu. Sam reflektor jest niewielki - jego wymiary to: 98 x 263 x 330 mm. Dzięki temu lampka z łatwością zmieści się właściwie pod każdym rodzajem rośliny w Twoim ogrodzie.
Reflektor ogrodowy VILO od marki EKO-LIGHT - najwyższa dbałość o detale
Reflektor ogrodowy VILO wykonano ze starannie dobranych, najwyższej jakości tworzyw: z akrylu oraz z aluminium. Między innymi dzięki takiemu doborowi materiałów, lampę opisano za pomocą wysokiego stopnia ochrony - IP 65. Oznacza to, że reflektor ogrodowy VILO jest skutecznie chroniony przed szkodliwym działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak silny deszcz czy wiatr. Dlatego z powodzeniem może być wykorzystany również na zewnątrz budynków.
Reflektor ogrodowy ma miejsce na żarówkę GU10, jednak źródło światła nie zostało dołączona do zestawu.
Oświetlenie od marki EKO-LIGHT zostało objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 330 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | LAMPY OGRODOWE |
| MOC | 1xGU10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 98 mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA NETTO | 0.33kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.46kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
