Reflektor Magro 7W 2700/4000K Czarny 1 Obwodowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | ALUMINIM |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.2kg |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.28kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 36° |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| RODZINA LAMP | MAGRO |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | >80Ra |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 7W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550lm / 600lm (PCB1118-19) |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
