Ramka Aluminiowa 60x60 Backlit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.51kg |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 62mm |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25.0000 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| MATERIAŁ | Aluminium |
