Ramka Aluminiowa 60x60 Backlit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25.0000 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.5kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.42kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.43kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 62mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| WAGA NETTO | 0.42kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| WAGA BRUTTO | 0.43kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.5kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 62mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25.0000 |
| KOLOR | BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
