REFA B biała lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Źródło światła | E27 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor podstawy | biały |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Wysokość | 30cm |
| Waga produktu brutto kg | 2.3 Kg |
| Szerokość | 30cm |
