Przenośna Lampka LED Bulb 10W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.17kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| KOLOR | BIAŁY / CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| MOC | 10W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | DC5V |
| MATERIAŁ | ABS + PP |
| KĄT ŚWIECENIA | 180º |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Led zintegrowany | Nie |
