Podwójny reflektor Duo 6556-PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podwójny reflektor Duo 6556-PIR wyposażony w czujnik zmierzchu oraz ruchu zapewni bezpieczeństwo twojego domu. Czujnik posiada regulacje zarówno czasu jak i odległości działania. Lampa posiada dwie oddzielne głowice z diodami LED pozwalające ukierunkować strumień światła w wybranym kierunku. Odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne obudowa wykonana z aluminium zapewni długotrwałą wytrzymałość lampy. Zakres działania czujnika to 180 stopni i maksymalnie 18 metrów.
Szczegółowy opis działania funkcji oprawy znajduje się w instrukcji montażu.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 56 x SMD LED, 36 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 14,3 cm |
| Ilość źródeł światła | 56 x SMD LED, 36 W, 230 V |
| KOLOR | czarny |
| lumeny | 3000 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 19,8 cm |
| Szerokość | 25,4 cm |
