Pochodnia Solarna Flame 1700K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA NETTO | 0.13kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA BRUTTO | 0.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.1 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.6kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 395 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | 1700K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| MOC | 0.06W |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 1.2V/200 mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | SOLAR |
