Plafoniera RONDO GREEN 18W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | ZIELONY / ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 18W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2200lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
