Plafoniera MIRI 34W Ø490 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 490mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 490mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 34W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3500lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
