Plafoniera LED ZONDA GOLD 48W z wentylatorem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prędkość wentylatora
1 - 600obr/min ,52dB
2 - 700obr/min ,55dB
3 - 800obr/min ,62dB
4 - 900obr/min ,66dB
5 - 1000obr/min ,69dB
6 - 1156obr/min ,74dB
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78212 |
| WAGA NETTO | 3.10kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 4.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 48W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
