Plafoniera BEAR PINK 34W LED Ø490 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafoniera BEAR PINK wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, co gwarantuje trwałość i styl. Jej delikatna kolorystyka doskonale pasuje do pokoju dziewczynki z dodatkami w różu, tworząc harmonijną i elegancką aranżację.
To oświetlenie idealnie sprawdzi się w pokoju Twojej małej księżniczki, nadając mu subtelny blask i wyjątkowy urok. Przekonaj się, jak BEAR PINK może odmienić wnętrza i sprawić, że będą one jeszcze piękniejsze!
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 490mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 1.4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 490mm |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WAGA BRUTTO | 2.1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3500lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| KOLOR | RÓŻOWY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18.5 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 34W LED |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| CRI [RA] | >80 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
