Plafon kula czarny ANDY 1 33284
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33284
- Seria: Andy
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolor: czarny, biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość: 22 cm
- Szerokość: 25 cm
- Głębokość: 14
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Kolor klosza | biały |
| Wys/szer klosza | 14 x 14 |
| KOLOR | czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| MATERIAŁ | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Gębokość | 14 cm |
| Materiał klosza | szkło |
