Plafon druciany sklejka dąb czarny CYBER 2 koło 32355
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32355
- Seria: Cyber
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon Kolekcja: Cyber
- Kolor: czarny, dąb
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: HDF laminowany
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 2
- Wysokość klosza: 13 x 17 cm
- Wysokość: 24 cm
- Szerokość: 37 cm
- Głębokość: 33 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Podział świecenia | nie |
| KOLOR | id_7 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / lhdf |
| Wysokość | 24 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 13 , 17 x 16 , 21 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
