Plafon Vigo Ø480mm 36W LED 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 480mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 480mm |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 80mm |
| MOC | 36W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
