Plafon Vera 12W 4000K Biały IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 63mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | VERA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 12W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1250lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | PC |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.86kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.436kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA BRUTTO | 0.471kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.2 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.2 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 85 |
