Plafon VOLTA 36W LED + PILOT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Do najważniejszych zalet lampy należy z pewnością zaliczyć przyjemną dla oka barwę światła, której wartość można zmieniać: 3000 K lub 4000 K. Produkt wykonano z metalu i akrylu.
Oprawa posiada w zestawie pilot.
Uniwersalny kształt oraz ciekawa kolorystyka - wykończenie w białym i transparentnym odcieniu to z pewnością największe atuty tego plafonu. Lampa idealnie pasuje do współczesnych wnętrz, stanowiąc ich idealne uzupełnienie.
Volta 107 sprawi, że pomieszczenie w którym zostanie zainstalowana, będzie miejscem oryginalnym i komfortowym.
Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 5.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 6.20kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2880lm |
| MOC | 36W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K, Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 1 |
