Plafon VELA SMART Ø420 mm 24W LED RGB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ich nie nachalny design i okrągły kształt będą stanowić świetne dopełnienie wystroju każdego wnętrza. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w białym kolorze.
Dobrym rozwiązaniem jest instalacja kilku takich punktów świetlnych równocześnie.
Niewątpliwą zaletą lamp sufitowych od marki MiLAGRO jest możliwości regulacji barwy światła - od zimnej, przez neutralną, aż po ciepłe odcienie. Dzięki temu możemy dostosować temperaturę indywidualnie do własnych potrzeb i do wykonywanego w danym czasie zajęcia.
Zmiana barwy światła jest również bardzo prosta, dzięki dołączonemu do lampy pilotowi.
Lampy sufitowe od marki MiLAGRO objęto 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø420mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K + RGB |
| WAGA NETTO | 0.75kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 3cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 1.85kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.60kg |
