Plafon VELA 24W LED Ø400 mm Ściemnialny+ Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ich nie nachalny design i okrągły kształt będą stanowić świetne dopełnienie wystroju każdego wnętrza. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w białym kolorze.
Dobrym rozwiązaniem jest instalacja kilku takich punktów świetlnych równocześnie.
Niewątpliwą zaletą lamp sufitowych od marki MiLAGRO jest możliwości regulacji barwy światła - od zimnej, przez neutralną, aż po ciepłe odcienie. Dzięki temu możemy dostosować temperaturę indywidualnie do własnych potrzeb i do wykonywanego w danym czasie zajęcia.
Zmiana barwy światła jest również bardzo prosta, dzięki dołączonemu do lampy pilotowi.
Lampy sufitowe od marki MiLAGRO objęto 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.72kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1820lm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.96kg |
| WAGA BRUTTO | 1.04kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 4cm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78268 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 24W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
