Plafon TOKYO GOLD 48W Ø500 mm + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczywistym wyborem lokalizacji plafonu TOKYO jest sypialnia. Za pomocą pilota możemy wyczarować nad łóżkiem zjawisko rozgwieżdżonego nieba. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten efekt zastosować również w salonie. W ten sposób uzyskamy przytulną i nastrojową atmosferę. Wielkość plafonu możemy dostosować do rozmiarów pomieszczenia, w którym chcemy go zamontować.
Linia TOKYO została objęta 24- miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.50kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 48W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | TOKYO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
