Plafon TOKYO GOLD 24W Ø400 mm + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.70kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 24W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | TOKYO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
