Plafon TOKYO 48W Ø500 mm + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczywistym wyborem lokalizacji plafonu TOKYO jest sypialnia. Za pomocą pilota możemy wyczarować nad łóżkiem zjawisko rozgwieżdżonego nieba. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten efekt zastosować również w salonie. W ten sposób uzyskamy przytulną i nastrojową atmosferę. Wielkość plafonu możemy dostosować do rozmiarów pomieszczenia, w którym chcemy go zamontować.
Linia TOKYO została objęta 24- miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1.5 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | TOKYO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| MOC | 48W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78154 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
