Plafon TOKYO 24W Ø400 mm + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczywistym wyborem lokalizacji plafonu TOKYO jest sypialnia. Za pomocą pilota możemy wyczarować nad łóżkiem zjawisko rozgwieżdżonego nieba. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten efekt zastosować również w salonie. W ten sposób uzyskamy przytulną i nastrojową atmosferę. Wielkość plafonu możemy dostosować do rozmiarów pomieszczenia, w którym chcemy go zamontować.
Linia TOKYO została objęta 24- miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | TOKYO |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78268 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
