Plafon Slimi 24W 4000K Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10.0000 |
| KOLOR | BIAŁY / CZARNY |
| RODZINA LAMP | SLIMI |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP40 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3100 Lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Polipropylen + Polistyren |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 375mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.68kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 375mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E- PCB9141 |
| WAGA BRUTTO | 0.84kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
