Plafon Slimi 18W 4000K Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10.0000 |
| KOLOR | BIAŁY / CZARNY |
| RODZINA LAMP | SLIMI |
| MOC | 18W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP40 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2300 Lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Polipropylen + Polistyren |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7kg |
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.56kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB9140 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.8 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
