Plafon Siena Czarny 80W LED Ø750 mm + pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 4.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| RODZINA LAMP | SIENA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 115mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 8000lm |
| MOC | 80W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 750mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 1.113kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
