Plafon STAR 3 plafon biały 40993
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40993
- Seria: Star
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Star
- Kolor: biały
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Ilość źródeł światła: Tak
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3xGX53
- Wysokość: 8 cm
- Szerokość: 40 cm
- Głębokość: 40 cm
Dane techniczne
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 4 * 8 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
