Plafon SPARKY 65W + pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| KOLOR | BIAŁY + CHROM |
| RODZINA LAMP | SPARKY |
| MOC | 65W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 7000lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 540mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 1.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 540mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
