Plafon SONIC 35W LED Ø450 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA NETTO | 0.78kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| RODZINA LAMP | SONIC |
| WAGA BRUTTO | 1.36kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 73mm |
| MOC | 35W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 451mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 451mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 68mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
