Plafon SONIC 100W LED Ø850 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 6.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | SONIC |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 88.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 88 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 8000lm |
| MOC | 100W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 850mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 850mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 85mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA NETTO | 3.54kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
