Plafon SHELL WHITE 40W LED Ø480 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja SHELL, stworzona przez polską markę MiLAGRO, stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich wielbicieli prostych, a zarazem romantycznych aranżacji. Świetnie wpisuje się ona również w gust miłośników motywów marynistycznych we wnętrzach. W skład tej linii wchodzą bowiem dwa okrągłe plafony o średnicy 48 centymetrów, wyglądem przypominające efektowną muszlę w kolorze białym lub czarnym.
Lampy SHELL zachwycają lekką, subtelną formą i uniwersalnym kształtem, dlatego też znakomicie odnajdą się w niemal każdym wnętrzu. Wariant biały z powodzeniem można zamontować w dziewczęcej sypialni, klasycznym salonie czy łazience, urządzonej w stylu skandynawskim z retro dodatkami w postaci fornirowanej komody czy zawieszonych na skórzanych pasach luster. Plafon SHELL w kolorze czarnym sprawdzi się natomiast w nieco surowym, modernistycznym biurze czy loftowej przestrzeni, doskonale harmonizując z szarymi, betonowymi płaszczyznami i minimalistycznymi dodatkami. Ciekawostką jest fakt, że lampy z tej kolekcji doskonale sprawdzają się nie tylko jako oświetlenie sufitowe, ale również fantastycznie prezentują się na ścianie. Dzięki takiej opcji spektrum ich zastosowań znacznie się powiększa i daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Seria SHELL – gratka dla romantyków
Plafony z kolekcji SHELL wykonane zostały z łączonych materiałów: metalu i tworzywa sztucznego. Przystosowane są one do żarówek LED o mocy 40 W, a producent zadbał, by barwę emitowanego przez nie światła można było zmieniać w zależności od aktualnych potrzeb. Pomaga w tym pilot zdalnego sterowania, który dołączony jest do zestawu. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z oświetlenia, lampy zostały wyposażone w opcję rozgwieżdżonego nieba. Oznacza to, że leżąc we własnym łóżku czy relaksując się na sofie w salonie można nad głową podziwiać fantastyczny spektakl świetlny, przypominający migoczące gwiazdy.
Zaprojektowana przez markę kolekcja lamp SHELL zawiera w sobie następujące rodzaje oświetlenia:
• Okrągły plafon sufitowy sterowany pilotem, kolor czarny ML6172
• Okrągły plafon sufitowy sterowany pilotem, kolor biały ML6171
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.50kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø480mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 2.01kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 3cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 40W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.30kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 49cm |
| MATERIAŁ | tworzywo sztuczne. metal |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
