Plafon QUADRO GOLD 38W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafony z tej linii, zawieszone pod sufitem, będą szczególnie dobrym uzupełnieniem dla innych rodzajów oświetlenia w domu, również jako światło punktowe. Sprawdzą się zarówno w kuchni, w salonie, jak i w sypialni.
Linia lamp QUADRO składa się z sześciu plafonów. Wykonano je z bardzo trwałej mieszanki materiałów: metalu i z tworzywa sztucznego. Dzięki temu lampy są bardzo odporne za zarysowania i inne uszkodzenia. Tę trwałość potwierdza stopień ochrony tych plafonów - IP20. Oznacza on, że plafony są chronione między innymi przed działaniem szkodliwych pyłów. Model QUADRO jest bardzo praktyczny. Ma bowiem zmienną barwę światła - waha się ona od 3000K do 6000K. Można ją zatem bez problemu dostosować do własnych potrzeb. Ten model lampy ma także możliwość ściemniania. Regulacja barwy światła jest bardzo prosta - umożliwia ją pilot dołączony do zestawu. Plafony z linii QUADRO wyposażono w źródło światła typu LED.
Oświetlenie z tej kolekcji jest objęte przez producenta gwarancją przez 24 miesiące.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 1.6kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4000Lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 76 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 38W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | QUADRO |
