Plafon PUNTO 1 złoty szczotkowany 40823
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40823
- Seria: Punto
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: PUNTO
- Kolor: złoty satynowy
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1x GX 53
- Wysokość: 10 cm
- Szerokość: 33 cm
- Głębokość: 10 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 33 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty szczotkowany |
| Liczba żródeł światła | 1x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_16 |
| Wys/szer / średnica klosza | 3,7 * 8 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Głębokość | 10 cm |
