Plafon PALERMO 33W LED Ściemnialny+ Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ich nie nachalny design i kwadratowy kształt będą stanowić świetne dopełnienie wystroju każdego wnętrza. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w białym kolorze.
Dobrym rozwiązaniem jest instalacja kilku takich punktów świetlnych równocześnie.
Niewątpliwą zaletą lamp sufitowych od marki MiLAGRO jest możliwości regulacji barwy światła - od zimnej, przez neutralną, aż po ciepłe odcienie. Dzięki temu możemy dostosować temperaturę indywidualnie do własnych potrzeb i do wykonywanego w danym czasie zajęcia.
Zmiana barwy światła jest również bardzo prosta, dzięki dołączonemu do lampy pilotowi. Dodatkowo plafon posiada efekt gwieździstego nieba.
Lampy sufitowe od marki MiLAGRO objęto 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2400Lm |
| WAGA BRUTTO | 0.87kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 330 mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 3cm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78271 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 330 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 33W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
