Plafon OSCAR BLACK 45W LED Ø530 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja OSCAR składa się z dwóch oryginalnych oraz bardzo prostych w montażu plafonów o średnicy 53 cm oraz wysokości 7 cm. Tak stylowy model będzie dobre prezentował się nawet w małym pomieszczeniu. Lampy OSCAR wykonano z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na zarysowania oraz zniszczenia oraz połączono z niezwykle trwałym metalem. Wyróżnikiem tej serii jest klosz przypominający gwiazdę w dwóch kolorach: złotym i czarnym.
Dużym ułatwieniem jest fakt, że lampy OSCAR są sterowane za pomocą pilota. W związku z tym niezależnie od tego, w którym miejscu naszego pomieszczenia przebywamy, możemy uaktywnić pożądany przez nas efekt. Co ważne, możemy także zmienić barwę światła - w zależności od okazji i przeznaczenia pomieszczenia.
Kolekcja OSCAR - polski design
Moc plafonu wynosi 45 W. W modelu zastosowano energooszczędne diody LED. Warto także zaznaczyć, że moc strumienia świetlnego wynosi 3150 lumenów. Natomiast wartość temperatury barwowej w zależności od nastroju jest zmienna pomiędzy 3000K, a 6000K. Co ważne, lampy z tej kolekcji objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Linia lamp wewnętrznych OSCAR wyprodukowanych przez markę MiLAGRO składa się z dwóch wyjątkowych modeli lamp:
• plafon złoty ML6177
• plafon czarny ML6178
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3150lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.35kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 1.45kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50cm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78152 |
| WAGA BRUTTO | 1.94kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø530mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 5cm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 45W LED |
