Plafon ORINOKO 36W LED Ø480
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| WAGA NETTO | 1.05kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 2.05kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| KOLOR | - |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| MOC | 36W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78203 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
