Plafon OPTIMA BLACK 52W LED Ø480 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon OPTIMA to nowoczesna lampa sufitowa o ciekawej, geometrycznej formie. Jej obudowa jest okrągła, ale już osłona źródła światła ma kształt wielościanu. Uzupełnieniem designu tej lampy są efektowne zdobienia na obudowie. Ten model jest dostępny w czarnym kolorze, z białym wypełnieniem. Taka barwa doskonale współgra z szarością czy bielą uzupełniając wnętrza o nowoczesnym, ale jednocześnie minimalistycznym wystroju.
Ogromną zaletą tego modelu jest dołączony do zestawu pilot, który daje ogrom możliwości. Przede wszystkim umożliwia ściemnianie, a także zwiększanie lub zmniejszanie mocy światła. Dzięki niemu możliwe jest także regulowanie barwy światła - od zimnej, przez neutralną aż po ciepłą. Taka funkcja jest niezwykle przydatna jeśli jeden pokój spełnia wiele funkcji - jest miejscem odpoczynku, nauki lub pracy. Warto zaznaczyć, że temperatura barwowa waha się od 3000K do 6000K, a strumień świetlny ma wartość 3640 lumenów.
Średnica plafonu jest równa 480 mm, a jego wysokość ma 60 mm, co pozwala na montaż w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.
Linia OPTIMA - najwyższa jakość od polskiej marki
Plafon OPTIMA wyprodukowany przez Eko-Light to oświetlenie dopracowane w najmniejszych detalach. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz metalu. Te materiały są wyjątkowo odporne na ścieranie i na zarysowania, dzięki czemu plafon długo zachowa swój dobry wygląd. Ten model opisano za pomocą stopnia ochrony IP20. Jest zatem odporny na szkodliwe działanie różnego rodzaju pyłów.
Dane techniczne
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3640lm |
| MOC | 52W LED |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| KATALOG | 2023 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78154 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø480mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 0.6 kg |
