Plafon OHIO BLACK 40W LED 3000K-4000K Ø450mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model Ohio 3832 zwraca uwagę przede wszystkim swym prostym wyglądem. Stylowa oprawa ma kształt okręgu w czarnym matowym kolorze. Tak zaprojektowana lampa doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni oraz kuchni.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 40W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | D - PCB78133 |
| WAGA NETTO | 2.60 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 3.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| RODZINA LAMP | OHIO |
