Plafon OHIO BLACK 32W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowaną oprawę wyróżnia prosty i minimalistyczny design. Jej czarny, matowy kolor i owalny kształt przyciąga uwagę i skutecznie dopełnia minimalistyczne wnętrza. Lampa doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni oraz kuchni. Z powodzeniem może zostać wykorzystana także w stylowych, nowoczesnych restauracjach.
Lampa OHIO objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 4.50 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 5.80kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| RODZINA LAMP | OHIO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, NIEAKTYWNE |
| MOC | 32W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2240lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
