Plafon NOTE BLUE 45W LED Ø480 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa NOTTE polskiej marki MiLAGRO to propozycja idealna do pokoju dziecięcego. Ten okrągły, łatwy w montażu plafon o średnicy 48 centymetrów ozdobiony został motywem księżyca i gwiazd, które po zapaleniu świecą przyjemnym, łagodnym światłem. Dla wygody użytkowników lampa wyposażona została w pilota, który umożliwia sterowanie światłem, zmianę jego natężenia, a także barwy.
Plafon NOTTE zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, dlatego też najlepiej sprawdzi się jako lampka nocna przy łóżku niemowlęcia lub przedszkolaka. Model ten występuje w trzech wariantach kolorystycznych: białym, różowym i niebieskim, dlatego bez trudu można dopasować go do stylistyki każdego pokoju dziecięcego. Szczególnie efektownie będzie prezentował się na ścianie lub suficie, ozdobionym motywem chmur. Model ten sprawdzi się zarówno w pokoju malucha, jak i przedszkolu.
NOTE - polska perfekcja
Lampy są sterowane za pomocą pilota. Dlatego niezależnie od tego, w którym miejscu naszego pomieszczenia przebywamy, możemy uaktywnić pożądany przez nas efekt. Co ważne, możemy także zmienić barwę światła na ciepłą lub zimną - w zależności od naszych preferencji i przeznaczenia pomieszczenia.
Moc plafonu wynosi 40 W i zastosowano w nim energooszczędne diody LED. Warto także zaznaczyć, że moc strumienia świetlnego wynosi odpowiednio 2800 lumenów. Natomiast wartość temperatury barwowej w zależności od preferencji waha się od 3000K do 6000K. Co ważne, lampy z tej linii objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Linia lamp wewnętrznych NOTE wyprodukowanych przez markę MiLAGRO składa się plafonów w trzech wersjach kolorystycznych:
plafonu białego ML6182
plafonu różowego ML6184
plafonu niebieskiego ML6183
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78152 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø480mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.4 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| KOLOR | Niebieski |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| MOC | 40W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
