Plafon NAOMI SMART Ø380 mm 24W LED RGB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja NAOMI zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO to synonim minimalizmu i subtelnej elegancji. Okrągły, biały plafon o średnicy 38 cm z czarnymi brzegami idealnie wpisuje się w klimat nowoczesnych przestrzeni, w których dominują monochromatyczne kolory i wyraziste kształty.
Plafon sufitowy NAOMI to niezwykle uniwersalna propozycja, która sprawdzi się zarówno w domowych wnętrzach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Prosty kształt i ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że lampa będzie znakomicie prezentowała się w każdym pomieszczeniu: salonie, sypialni i biurze, a także w przestronnych holach i salach konferencyjnych. Najlepszym pomysłem jest zestawienie plafonu NAOMI z nowoczesnymi, prostymi meblami ze szkła, stali i tworzyw sztucznych, jednak okrągła lampa świetnie będzie prezentowała się również w towarzystwie drewna, betonu czy cegły.
Kolekcja NAOMI – nowoczesny wygląd, zaawansowana technologia
Lampa sufitowa NAOMI marki MiLAGRO to model stworzony z myślą o wielbicielach dobrego designu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Plafon nie tylko zachwyca bowiem stylowym wyglądem, ale również funkcjonalnością i dodatkowymi możliwościami. Główną rolę odgrywa tutaj pilot zdalnego sterowania, który umożliwia wygodną i prostą kontrolę oświetlenia: zmianę barwy i natężenia światła, a także uruchomienie efektu rozgwieżdżonego nieba.
Okrągły plafon NAOMI wykonany został z wysokiej jakości metalu, a także tworzywa sztucznego. Lampa wyposażona jest w moduł świetlny LED o mocy 24 W, które jest dołączona do zestawu.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø380mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K + RGB |
