Plafon Marlon 36W 4000K Biały IP54
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB80531 |
| WAGA NETTO | 0.453kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 0.509kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.2 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.2 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | MARLON |
| CRI [RA] | 83 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm/4800lm |
| MOC | 36W LED |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.1kg |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
