Plafon Marlon 18W 4000K Czarny IP54
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 220mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.336kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB80530 |
| WAGA BRUTTO | 0.382kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.2 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | MARLON |
| CRI [RA] | 83 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 18W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1400lm/2400lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.86kg |
