Plafon Mario 2xE27 PIR IK08
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.85kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 1.08kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| MOC | 2xE27 |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 90mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | PC+METAL |
