Plafon MOONCAT PINK 34W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 34W LED |
| KOLOR | RÓŻOWY |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 480mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000lm |
| WAGA NETTO | 1.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| WAGA BRUTTO | 1.96kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
