Plafon MEGAN GOLD Ø480 mm 48W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji MEGAN polskiej marki MiLAGRO reprezentują sobą wszystko to, czego wymaga się od nowoczesnego oświetlenia sufitowego: zapewniają optymalny poziom jasności, przyciągają wzrok znakomitym designem, a do tego łatwo można nimi sterować przy pomocy pilota.
Minimalistyczne, a zarazem niezwykle eleganckie lampy MEGAN to propozycja idealna do nowoczesnych wnętrz. Okrągły kształt w połączeniu z subtelną kolorystyką doskonale komponować się będzie z białymi meblami, jednolitymi kolorami i gładkimi fakturami. Plafon z powodzeniem zamontować można w przestronnym salonie, a także w niewielkiej, jasnej sypialni. W tej ostatniej najlepiej zawiesić plafon tuż nad łóżkiem, ponieważ po włączeniu odpowiedniej funkcji lampa może zapewnić niemal magiczny efekt rozgwieżdżonego nieba.
Kolekcja MEGAN – doskonały design w parze z funkcjonalnością
Lampy sufitowe z kolekcji MEGAN przykuwają wzrok fantastycznym wyglądem, a do tego zachwycają najwyższą jakością. Wykonane zostały one z bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu metalu, a także z nowoczesnego tworzywa sztucznego. Kierując się troską o użytkowników i chcąc zapewnić im maksymalny komfort, producent wyposażył oba plafony również w piloty zdalnego sterowania, umożliwiające między innymi włączenie efektu migających gwiazd i zmianę barwy światła.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 480mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3360lm |
| WAGA BRUTTO | 1.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78158 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 48W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
