Plafon MEGAN Ø380 mm 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji MEGAN polskiej marki MiLAGRO reprezentują sobą wszystko to, czego wymaga się od nowoczesnego oświetlenia sufitowego: zapewniają optymalny poziom jasności, przyciągają wzrok znakomitym designem, a do tego łatwo można nimi sterować przy pomocy pilota. W skład tej serii wchodzą dwa okrągłe plafony w kolorze białym, różniące się od siebie wielkością. Duży model ma średnicę 48 cm, mniejszy – 30 centymetrów.
Minimalistyczne, a zarazem niezwykle eleganckie lampy MEGAN to propozycja idealna do nowoczesnych wnętrz. Okrągły kształt w połączeniu z subtelną kolorystyką doskonale komponować się będzie z białymi meblami, jednolitymi kolorami i gładkimi fakturami. Zarówno mniejszy, jak i większy plafon z powodzeniem zamontować można w przestronnym salonie, a także w niewielkiej, jasnej sypialni. W tej ostatniej najlepiej zawiesić plafon tuż nad łóżkiem, ponieważ po włączeniu odpowiedniej funkcji lampa może zapewnić niemal magiczny efekt rozgwieżdżonego nieba.
Kolekcja MEGAN – doskonały design w parze z funkcjonalnością
Lampy sufitowe z kolekcji MEGAN przykuwają wzrok fantastycznym wyglądem, a do tego zachwycają najwyższą jakością. Wykonane zostały one z bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu metalu, a także z nowoczesnego tworzywa sztucznego. Większy model zawiera w zestawie moduł świetlny LED o mocy 48 W, natomiast mniejszy o mocy 24 W. Kierując się troską o użytkowników i chcąc zapewnić im maksymalny komfort, producent wyposażył oba plafony również w piloty zdalnego sterowania, umożliwiające między innymi włączenie efektu migających gwiazd i zmianę barwy światła.
Kolekcja lamp MEGAN składa się z następujących modeli:
• Plafon sufitowy o średnicy 48 cm ML6397
• Plafon sufitowy o średnicy 38 cm ML6396
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 5cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78268 |
| WAGA NETTO | 0.60kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.30kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø380mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
